Akrep dizisine yeni oyuncu!

Akrep+dizisine+yeni+oyuncu%21;
ABONE OL

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştıkları, Star TV'nin perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Akrep dizisinin kadrosuna bomba bir isim katıldı.

1 / 4

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

2 / 4

Yer aldığı projelerle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, ‘Akrep’ dizisinde ‘Ahmet’ karakterini canlandırarak seyirciyi farklı bir serüvenin içine sokacak.

3 / 4

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Çağdaş Onur Öztürk, dizinin perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümüne ‘Ahmet Karadağ’ karakteri ile dahil olacak.

4 / 4

13’üncü bölüm tanıtımında ilk kez ‘Akrep’ izleyicilerinin karşısına çıkan Çağdaş Onur Öztürk, dizide güçlü bir mafya lideri olan ‘Ahmet Karadağ’ karakterine hayat verecek. Acımasız bir yapıya sahip olan ve Ferda ile kimsenin bilmediği bir geçmişi olan Ahmet, aralarındaki yarım kalmış hesabı kapatmak için Ferda’nın peşine düşüyor. Ahmet’in ortaya çıkmasıyla ‘Akrep’te tüm dengeler değişiyor.

twitter takip