Norveç - Türkiye maçı, Sen Çal Kapımı, Kuzey Yıldızı İlk Aşk... Hangisi reytinglerin galibi oldu?

Norve%C3%A7+-+T%C3%BCrkiye+ma%C3%A7%C4%B1,+Sen+%C3%87al+Kap%C4%B1m%C4%B1,+Kuzey+Y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1+%C4%B0lk+A%C5%9Fk...+Hangisi+reytinglerin+galibi+oldu?
ABONE OL

27 Mart tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Ekranların yaz sezonuna adım adım yaklaştığı şu günlerde, özellikle de dizilerin reyting rekebati tam gaz sürüyor... 27 Mart 2021 tarihinde ekrana gelen dizi, yarışma, talk show ve ana haber bültenlerinden hangisinin zirveye oturduğu ise merak konusu. Medyakoridoru'nun her sabah düzenli olarak yayımladığı reyting sonuçları TOTAL, AB ve ABC1'in sonuçlarını sizlere sunuyor... Ancak ne yazık ki TİAK'ın aldığı karar nedeniyle bu kategorilerin yalnızca ilk 10'nunu sizlerle paylaşabiliyoruz...

Peki 27 Mart tarihinin zirvesine hangi yapım yerleşti? İbo Show, Sen Çal Kapımı ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın bir süredir birinciliği göğüslediği tablonun bugünkü sonuçları merak konusu oldu...

İşte, sonuçlar:

Buna göre; Total'de 1.sırada TRT1’de ekrana gelen “Norveç-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması”, 2. Sırada ATV’de yayınlanan “Kardeşlerim”, 3.sırada Show TV’de izleyiciyle buluşan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Norveç-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması”, 2.sırada “Kardeşlerim”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

TOTAL:

AB:

ABC1:

twitter takip