Üç yeni film ilk gösterimleriyle Filmbox'ta!

%C3%BC%C3%A7+yeni+film+ilk+g%C3%B6sterimleriyle+Filmbox%E2%80%99ta%21;
ABONE OL

26 – 31 Temmuz tarihleri arasında, üç kaliteli filmin FilmBox ekranlarında ilk gösterimi, izleyicilere sinema zevki yaşatacak.

Tedavi (The Cured) – 26 Temmuz Pazar - Saat: 21:30
 
Pazar gecesi ekranlara gelecek film, son dönemde ekranlarda ilgi gören zombi öykülerine farklı bir bakış getiriyor. Filmin öyküsünde, gelecekte insanları zombilere dönüştüren bir hastalığa çare bulunuyor. Ancak bu “iyileşme”, beklenmedik sorunları beraberinde getiriyor. Bir zamanlar bu hastalıkla enfekte olan ve iyileşip normal hayata dönen kişiler, toplum içerisinde, hatta kendi aileleri tarafından ayrımcılığa uğruyor. Ortaya çıkan sosyal problemler, hükümet müdahalesine yol açıyor.
 
Cennet Projesi (Lazarus Project) - 28 Temmuz Salı - Saat: 21:30
 
Salı gecesi FilmBox ekranlarına gelecek bu ilginç film, sevdiği her şeyin elinden alınmasıyla kendini korkutucu ve ürkütücü engellerle savaşmak zorunda bulan bir adamın öyküsünü anlatıyor. Kahramanımız Ben, hayatını ve ailesini geri kazanmak için uğraş verirken, kendini akıl almaz bir girdabın içinde buluyor ve tedavi gördüğü psikiyatri kliniğinde, hayatın ona getirdiği tüm tuhaflıkları çözmeye çalışıyor.
 
Mayın (Mine) - 31 Temmuz Cuma – Saat 21:30
 
Cuma gecesi ekranlara gelen film, iyiyle kötünün mücadelesinde beklenmedik bir durumu konu alıyor. Bir terörist ve onu yakalayıp etkisiz hale getirmeye çalışan ABD ordu mensubu Çavuş Mike Stevens arasındaki kovalamacada yol, çölün ortasındaki bir mayın tarlasına düşüyor. Görevini başarıyla yerine getirip buradan hızlıca ayrılması gereken Çavuş, bir talihsizlik sonucu girdiği mayın dolu bir arazide, her biri hayatına mal olabilecek adımlar atmak zorunda kalıyor.
 
twitter takip