Sahadan stüdyoya! 24 TV'nin tecrübeli muhabiri ekran yüzü oldu!

Sahadan+st%C3%BCdyoya%21;+24+TV%E2%80%99nin+tecr%C3%BCbeli+muhabiri+ekran+y%C3%BCz%C3%BC+oldu%21;
ABONE OL

24 TV'nin başarılı muhabirlerinden Nur Köşker, bundan böyle ekranda olacak.

Olay TV'nin kapanmasıyla 24 TV'ye transfer olan ve ses getiren haberleriyle adını duyuran muhabir Nur Köşker, bundan böyle ekranda olacak.

Medyakoridoru'nun edindiği bilgiye göre; Köşker, Türkiye'nin ve dünyanın gündemini değerlendireceği "Masada Ne var?" programıyla geçtiğimiz günlerde izleyicilerin karşısına geçti.

12 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelen "Masada ne var?"ı sunacağını sosyal medyadan duyuran Köşker, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bu akşam ilk kez sahada değil stüdyoda beraber olacağız. Saat 20:45'te Masada ne var programında görüşmek üzere O? #sahadanevar"

 

Nur Köşker kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Köşker, 2016 yılında Sabah Gazetesi’ne stajyer olarak başlamış, 4 ay sonra ise ATV kadrosuna muhabir olarak giriş yapmıştı.

Bazı ticari taksi sürücülerinin özellikle turistlerden fazla para aldıkları şikayetleri üzerine A Haber için Arap turist kılığına giren Köşker, hem taciz edilmiş, hem de dolandırılmıştı. Başarılı muhabirin bu haberi sosyal medyada uzun süre gündemde kalmıştı. Son olarak Olay TV'de çalışan Köşker, kanalın kapanmasıyla 24 TV ile el sıkışmıştı.

twitter takip