Gerçek Gündem'in Genel Yayın Yönetmeni belli oldu!

Ger%C3%A7ek+G%C3%BCndem%E2%80%99in+Genel+Yay%C4%B1n+Y%C3%B6netmeni+belli+oldu%21;
ABONE OL

İki gün önce el değiştiren Gerçek Gündem haber sitesinin Genel Yayın Yönetmenliği koltuğunda tecrübeli bir gazeteci oturacak...

Gazeteci ve eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın kurucusu olduğu gercekgundem.com haber sitesi, 2 gün önce eski Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen'in yeğeni Cenk Erzen'e satılmıştı.

İddialı bir kadroyla okur karşısına çıkmaya hazırlanan ve YouTube kanalı da kuracağı belirtilen Gerçek Gündem'in Yayın Danışmanlığı koltuğuna deneyimli gazeteci Rıdvan Akar oturmuş, haber sitesinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni ise hangi ismin üstleneceği merak konusu olmuştu.

Medyakoridoru'nun edindiği bilgiye göre; Gerçek Gündem'in Genel Yayın Yönetmenliği'ni VOA Türkçe'de muhabir olarak görev yapan Hilmi Hacaloğlu üstlenecek. Hacaloğlu ve kadroda yer alacak diğer isimler, pazartesi günü yapılacak basın açıklamasıyla da duyurulacak.

*Hilmi Hacaloğlu

 

BAŞAK DEMİRTAŞ'A TEKLİF SUNULDU, LEVENT ÜZÜMCÜ YAZAR KADROSUNDA!

Öte yandan şu ana kadar 17 tanınmış isme köşe yazarlığı teklifi sunulduğu ve bu isimlerden şimdilik oyuncu Levent Üzümcü ile anlaşmaya varıldığını da ilk haberimizde duyurmuştuk. 

*Başak Demirtaş                                                                        *Levent Üzümcü

Üzümcü ile birlikte yazarlık teklifi sunulan isimler arasında yazar, öğretmen ve aynı zamanda HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi olan Başak Demirtaş, gazeteci Yeliz Koray, Çağlar Cilara ve İsmail Saymaz yer alıyor.

Projenin arkasında ise Beşiktaş Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol'un olduğu da belirtiliyor.

Şimdi gözler, pazartesi günü yapılacak olan basın açıklamasında.

 

 

twitter takip