Bir transfer daha! Halk TV, tanınmış gazeteciyi de kadrosuna kattı

Bir+transfer+daha%21;+Halk+TV,+tan%C4%B1nm%C4%B1%C5%9F+gazeteciyi+de+kadrosuna+katt%C4%B1
ABONE OL

İş insanı Cafer Mahiroğlu'nun sahibi olduğu Halk TV'den art arda transfer haberleri gelmeye devam ediyor.

Yazar ve ekran yüzü kadrosunda yeni bir yapılanmaya giden Halk TV'den bir transfer haberi daha geldi. Geçtiğimiz günlerde İsmail Saymaz, Sorel Dağıstanlı ve Seda Selek gibi tanınmış isimleri kadrosuna dahil eden kanal, tecrübeli bir isimle daha el sıkıştı.

Medyakoridoru'nun edindiği bilgiye göre; deneyeimli gazeteci Mehmet Tezkan, bundan böyle Halk TV'de olacak. Tezkan, kanalda hem program sunacak hem de halktv.com.tr'de köşe yazıları kaleme alacak.

Tezkan, son olarak T24'te köşe yazmaktaydı.

 

MEHMET TEZKAN KİMDİR?

1960 yılında dünyaya gelen usta yazar Mehmet Tezkan Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur.

Günümüzde Milliyet Gazetesinde yazan Mehmet Tezkan daha önce Cumhuriyet Gazetesi Spor Müdürlüğü, Yankı Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü, Show Tv Haber Müdürlüğü, Star Tv Haber Koordinatörlüğü, Sabah Gazetesi Genel Yayın Müdür Yardımcılığı Vatan Gazetesi Köşe Yazarlığı gibi görevleri üstlenmiştir.

Evli olan Mehmet Tezkan’ın bu evliliğinden iki evladı vardır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. 2018 yılında İyi Parti’den Milletvekili adayı olduğunu açıklamıştır.

 

 

twitter takip