Yıldız Tilbe'den sokak köpekleriyle ilgili skandal sözler: 'Zehirleyin, hepsi gebersin'

Y%C4%B1ld%C4%B1z+Tilbe%E2%80%99den+sokak+k%C3%B6pekleriyle+ilgili+skandal+s%C3%B6zler:+%E2%80%99Zehirleyin,+hepsi+gebersin%E2%80%99
ABONE OL

Sesi ve yazdığı şarkılarla müziğin efsane isimlerinden olan Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından inanılması güç sözler sarf etti. Sokak köpekleri için 'Köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin' diyen Tilbe'nin sözleri oldukça tepki çekti.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Yıldız Tilbe, inanılması güç yorumlarda bulundu. Sahipsiz köpeklerin hayvan barınaklarında toplanıp aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılması gerektiğini ifade eden Tilbe, sonrasında yazdıkları ile herkesi şoka uğrattı: "Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf görev diye bu işi yapan birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Allah razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, kontrol edilsin hayvanda kurtulsun insan da..."

"İnsanları parçalayan köpeklerden nefret ediyorum"

Açıklamalarıyla kısa sürede tepki çeken Tilbe, paylaşımlarına şu şekilde devam etti: "Bütün insanların ve hayvanlarınyaşama hakkı vardır, fakat saldırmaya öldürmeye hakkı yoktur, olmamalıdır. Yasalar insanın dahayvanın da birbirine zarar vermeden yaşamalarınıkanunlaştırmalıdır. İnsanlara grup halinde saldıran parçalayan,öldüren köpeklerin insan öldüren bir insandan farkı yoktur, cezalandırılmalıdır. Başka insanlara saldırmak için özgür bırakılmamalıdır. Ben de şu an çocukları kadınları insanları parçalayan köpeklerden nefret ediyorum.Sevmek için bir sebep göremiyorum."

twitter takip