Veyis Ateş'ten 'suç duyurusu' açıklaması: Biz bu mahallede kırk kişiyiz, kimler kimlerle, biliriz. Şimdilik off the record

Veyis+Ate%C5%9F%E2%80%99ten+%E2%80%99su%C3%A7+duyurusu%E2%80%99+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1:+Biz+bu+mahallede+k%C4%B1rk+ki%C5%9Fiyiz,+kimler+kimlerle,+biliriz.+%C5%9Eimdilik+off+the+record
ABONE OL

Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği iddia edilen Veyis Ateş Habertürk'ten istifasının ardından yapacağını açıkladığı ancak bir türlü yapmadığı suç duyurusu hakkında yeni paylaşımlarda bulundu.

SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediğine dair ses kayıtlarının yayınlamasının ardından Habertürk TV'den istifa eden Veyis Ateş, yeni tweet'ler atarak 'yapacağını söylediği her şeyi yapacağını' öne sürdü.

İstifasının ardından Haziran ayında kendi mal varlığının araştırılması için suç duyurusunda bulunacağını avukatlarının hazırlık yaptığını söyleyen Ateş, yeni açıklamasında Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil arasında bir süre önce yaşanan ve ekrana da yansıyan gerilime de isim vermeden gönderme yaparak, "Neydi sizi beddualaşacak kadar hırçınlaştıran bu durum? Size bir şey anlatmaktan vazgeçtim" dedi.

İşte, Ateş'in o paylaşımları:

twitter takip