Uğur ve Yılmaz Özdil'den, Veyis Ateş'e çok sert cevap: Bir 'hiç' bile değildir

U%C4%9Fur+ve+Y%C4%B1lmaz+%C3%96zdil%E2%80%99den,+Veyis+Ate%C5%9F%E2%80%99e+%C3%A7ok+sert+cevap:+Bir+%E2%80%99hi%C3%A7%E2%80%99+bile+de%C4%9Fildir
ABONE OL

Paylaşımında isim vermeden gazeteci Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil'e gönderme yapan Veyis Ateş'e, her iki isimden de çok sert yanıt geldi.

SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediğine dair ses kayıtlarının yayınlamasının ardından Habertürk TV'den istifa eden Veyis Ateş, yeni tweet'ler atarak 'yapacağını söylediği her şeyi yapacağını' öne sürdü.

İstifasının ardından Haziran ayında kendi mal varlığının araştırılması için suç duyurusunda bulunacağını avukatlarının hazırlık yaptığını söyleyen Ateş, yeni açıklamasında Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil arasında bir süre önce yaşanan ve ekrana da yansıyan gerilime de isim vermeden gönderme yaparak, "Neydi sizi beddualaşacak kadar hırçınlaştıran bu durum? Size bir şey anlatmaktan vazgeçtim" dedi.

"ZURNANIN SON DELİĞİ"

Dündar'dan, Veyis Ateş'e cevap geldi. Uğur Dündar, "Sen, benim meslek namusumu sorgulayacaklar sıralamasında ancak zurnanın son deliği olabilirsin!" ifadelerini kullandı.

Dündar şu paylaşımı yaptı:

"Veyis Ateş,

Sen ana rahmine düşmeden iki yıl önce ben, canım pahasına halkın gerçekleri öğrenme hakkına hizmet ediyordum.

Bugün de doğru bildiğim yolda yılmadan, dimdik ilerliyorum.

Sen, benim meslek namusumu sorgulayacaklar sıralamasında ancak zurnanın son deliği olabilirsin!"

YILMAZ ÖZDİL'DEN UĞUR DÜNDAR'A DESTEK

Dündar'ın, "Veyis Ateş bana göre gazeteci değildir. Bir "hiç" bile değildir!.." çıkışına Yılmaz Özdil'den destek geldi.

twitter takip