TRT, FOX, ATV ve Kanal D yaz dizileri için hazırlıklara başladı!

TRT,+FOX,+ATV+ve+Kanal+D+yaz+dizileri+i%C3%A7in+haz%C4%B1rl%C4%B1klara+ba%C5%9Flad%C4%B1%21;
ABONE OL

Televizyon kanalları yaz yapımları için harekete geçti. TRT, FOX, ATV ve Kanal D yapım şirketlerine dizi siparişi verdi.

Yaz yaklaşırken birçok dizi ara vermeye hazırlanıyor. TV ekranları ise boş kalmayacak. 2022 yazı yaklaşırken ekranlara gelecek yeni diziler de bir bir belli olmaya başlıyor. ATV, FOX, Kanal D gibi kanallar yaz için dram ve komedi türünde yeni diziler için sipariş verdi.

Ah Canım Hayat

Gazete Duvar'ın haberine göre, geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası'nı çeken Süreç Film'in yeni projesi Ah Canım Hayat'ı yine Yıldız Hülya Bilban yönetecek. Yapım, bir dram dizisi olacak. Dizinin senaryosu Nalan Merter Savaş ve Vilmen Özçınar tarafından kaleme alınacak.

Fox TV'de yaz dizilerini seven kanallardan. No9 Yapım'ın sahibi Yağmur Ünal, Aşk Mantık İntikam'ın ardından Fox'a yeni bir dizi daha çekecek. Diziyi, Şahin Altuğ yazıp yönetecek.

D Productions'ı yeniden aktifleştiren Kanal D, İlker Arslan ve Barış Erdoğan'ın yazacağı, Serdar Gözelekli'nin yöneteceği yeni bir dizi hazırlığı içerisinde.

Senden Daha Güzel

Fox TV, MedYapım ve MF Yapım'a iki dizi hazırlatıyor. Ayşe Kutlu imzası taşıyan Senden Daha Güzel dizisinin yanı sıra Fox TV ekranlarında bir de gençlik dizisi yayınlanacak.

Kasaba Doktoru

TRT 1’de ekrana gelecek, yapımını ARC Film’in, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun gerçekleştirdiği yeni dizi ‘Kasaba Doktoru’ yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri devam eden Kasaba Doktoru dizisinin ilk tanıtımı yayınlanırken dizi setinden de ilk kareler paylaşıldı.

İlk tanıtımı yayınlanan ‘Kasaba Doktoru’nda, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış cerrah Ali’nin (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınacak.

Ali Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun mücadelesi anlatılacak.

Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever’in rol aldığı dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstleniyor. 

twitter takip