Tanju Özcan'dan, kendisini hedef alan Afgan mülteciye: Gazeteci maskesi takmış, basit bir ABD ajanı

Tanju+%C3%96zcan%E2%80%99dan,+kendisini+hedef+alan+Afgan+m%C3%BClteciye:+Gazeteci+maskesi+takm%C4%B1%C5%9F,+basit+bir+ABD+ajan%C4%B1
ABONE OL

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisine ve kadınlara hakaret eden Afgan gazeteciye yanıt verdi. Özcan, “Vah benim güzel ülkem. Ne hale getirdiler…” dedi.

Bolu’da yaşayan yabancı uyruklu kişilerin su faturasının Türk vatandaşlarına göre daha pahalı olması gerektiğini söyledi.  Bir Afgan sosyal medya kullanıcısı da Tanju Özcan’a ve Türk gençlerine hakaret ederek, Türklerin kültürlerinin bozulduğunu ifade etti.

Tancu Özcan da gazeteciye sosyal medya hesabı üzerinden şu yanıtı verdi:

“Sunatullah Saadat… Gazeteci maskesi takmış, basit bir ABD ajanı. Ülkemizde cirit atan CIA ajanlarından sadece biri. Bakın arkadaşa; öyle mazlum, öyle mağdur, öyle mahzun ki, memleketimi ‘Hizaya getirilmesi gereken kâfir’ bir ülke olarak işaret ediyor ve kendileri gibi ahlak ve ilim sahibi olmamızı öneriyor. Vah benim güzel ülkem. Ne hale getirdiler…

Bu zavallı ajanın bana ve milletime söylediği sözleri, ipini elinde tutan emperyalist ABD yönetimine iade ediyorum. Aynı zamanda o sözlerin muhatabı daha çok; beni ırkçı, bunları Türk vatandaşı yapmaya çalışanlardır.

Kim bunlar; siz onları çok iyi biliyorsunuz. Arap sevicilerden, Fetöcü’lere, PKK’lılardan abdestli kapitalistlere; tatlı su solcularından, akvaryum milliyetçilerine…Beni kınamak için yarışa yarışa sıraya geçenler. Yani ABD emperyalizmin son uşakları. ABD emperyalizminin ülkemdeki yeni hain planını deşifre ettiğim için bu kadar hakaret işittim.

ABD emperyalizminin ülkemdeki yeni hain planını deşifre ettiğim için bu kadar hakaret işittim.

Milletin sözcülüğünü yaptığım için,2 saatte bana soruşturma açıldı. Beni kınamak için koca koca siyasiler, yarışa yarışa sıraya girdi. Bu köpek; Türk kadınına, milli iradeyle seçilmis devlet yöneticisine salyalarını akıtarak kin kusarken; iktidarıyla muhalefetiyle bizimkilerden ses yok.

Hani biz Atatürkçüydük, antiemperyalisttik. Hadi iktidar, ABD’nin emperyalist planına sessiz kalıyor. Peki muhalefet bu plana niye sessiz kalıyor? Görmedikleri için mi? ABD’den medet umduklarından mı?

Sn Cumhurbaşkanına çağrıda bulunuyorum. Madem doğudaki sınırlarımızı koruyamıyoruz, Avrupa sınırlarımızı 3-5 günlüğüne değil süresiz olarak açın. Bunu yaparsanız ABD’nin bu hain planına ağır bir darbe vurmuş olursunuz. Ben de size amasız fakatsız Milleti önünde teşekkürlerimi sunarım”

twitter takip