Serenay Sarıkaya hakkındaki haberlere isyan etti: 'Bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez'

Serenay+Sar%C4%B1kaya+hakk%C4%B1ndaki+haberlere+isyan+etti:+%E2%80%99Bir+insan%C4%B1n+bu+kadar+da+%C3%BCst%C3%BCne+gelinmez%E2%80%99
ABONE OL

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, hakkındaki haberler için sert bir açıklama yaptı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla 2020 yılının gündeminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan oyuncu Serenay
Sarıkaya, kendisi hakkında çıkan iddialar ve eleştirilerle ilgili sert bir açıklama yaptı. 
 
"İnsanın bu kadar da üstüne gelinmez ki!" diyen ünlü oyuncu, "İnsanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak... Ben her iftiraya 'Yok, öyle değil' diyemem ki. Bu ne kadar yorucu ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor" şeklinde konuştu.
 
Serenay Sarıkaya ile ilgili; son olarak Cem Yılmaz ile ilişkilerinin çok konuşulmasından dolayı yıprandıkları için yollarını ayırdıkları hatta bu ayrılıkta bu günlerde darp olayı ile gündemden düşmeyen Ozan Güven'in Sarıkaya'ya platonik olarak aşık olmasının da neden olduğu iddialar ortaya atılmıştı.
 
Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'u darp etmesiyle ilgili Cem Yılmaz'ın net bir tavır ortaya koymamasının da ilişkide sorun olduğu iddia edilmişti.
 
Tüm bu iddialar karşısında sessizliğini bozan Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı.
 
"Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım" diyen Sarıkaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
 
Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. “Bu mesleği seçmenin bedellerinden, olacak o kadar ünlüsün. İsminin olduğu her şey çok okunuyor, dikkat çekiyor.
 
Sesimizi çıkarmayalım büyümesin' deniyor. Kabul etmiyorum. Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak. . . Ben her iftiraya ‘yok öyle değil’ diyemem ki. Bu ne kadar yorucu. . . 
 
Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık. Ben bunların hiçbiri değilim ki. . . 
 
Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğini sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda. Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu?
 
Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında duyduğum belli. 
 
Buna rağmen, seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık?. Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!!!
 
twitter takip