Şenol Güneş'ten basın toplantısında kendisine soru sormayan gazetecilere tepki: Buraya bunun için mi geldik?

%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F%E2%80%99ten+bas%C4%B1n+toplant%C4%B1s%C4%B1nda+kendisine+soru+sormayan+gazetecilere+tepki:+Buraya+bunun+i%C3%A7in+mi+geldik?
ABONE OL

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın toplantısında kendisine soru sorulmamasına 'Bunun için mi geldik buraya?' sözleriyle tepki gösterdi.

UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup 2. maçında Sırbistan ile deplasmanda 0-0 berabere kalan A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş, müsabaka sonrasında düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Rajko Mitic Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında Güneş, kısa bir açıklama yaparak, "Daha fazla pozisyon üretmemek eksiydi, onun dışında memnunum. Takım iyi niyetle çalıştı. Beraberliğe üzülüyoruz tabii ki, özellikle rakip 10 kişi kaldıktan sonra. 11'e 11'de bu kadar iştahlıyken, rakip 10 kişi kalınca o golü bulmalıydık, bulamadık. Onun dışında olumlu tarafımız fazlaydı" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında maçın değerlendirmesini yaptıktan sonra basın mensuplarından soru gelmeyince "Soru yok mu?" çıkışını yapan Güneş, "Bunun için mi geldik buraya?" diyerek basın toplantısını kısa tuttu.

twitter takip