Sedat Peker'den gece yarısı tweet'leri: Metin Özkan videosunu Yeniçağ'a ben verdim

Sedat+Peker%E2%80%99den+gece+yar%C4%B1s%C4%B1+tweet%E2%80%99leri:+Metin+%C3%96zkan+videosunu+Yeni%C3%A7a%C4%9F%E2%80%99a+ben+verdim
ABONE OL

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, hastaneye kaldırılmasıyla 'dalga' geçen gazeteci Metin Özkan ile Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Korkmaz Karaca ile ilgili bazı paylaşımlarda bulundu.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) yaşayan, kendisine bazı sosyal medya ve açıklama yasakları getirilen Sedat Peker hastaneye kaldırılmış, eşi Özge Peker Instagram hesabından hastaneden görüntü paylaşmıştı. Peker'in sağlık durumuna ilişkin bağırsaklarında enfeksiyon sorunu yaşadığı, 3 gün hastanede kaldığı durumunun gayet iyi olduğu açıklaması gelmişti.

Peker, gazeteci Metin Özkan ile Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Korkmaz Karaca'nın kendisinin hastaneye kaldırılmasıyal dalga geçtiğini iddia ederek art arda paylaşımlarda bulundu.

Peker, 'Deli Çavuş' adlı hesaptan şu paylaşımları yaptı:

1-Ulan kahpe kursağında büyümüş kıpraklar, sizinle seçimlerden önce görüşecem dedim diye kendinizi fazla rahata almayın. Hastaneye kaldırıldığımı duyan bazıları arkadaş cemiyetlerinde dostluğa uymayan kelimeler kullanmışlar. Lan kaplamalar, lan kıpraklar, lan köçekler

2-siz bilmez misiniz vatan fedaiyeleri serden geçtiler her yerde. Metin Özkan isminde bir gazeteci benimle telefonuda görüşüp en yakın dostların yapacağı şekilde başka dostlarla beraber bayram kavurmasına benimle beraber kaşık salladı. Şahsımla ilgili güzel kelamlarda bulundu.

3-Ancak ben söz namus deyip çocuklarımın, ailemin intikamı için videolar yayınlamaya başlayınca insanlarımız savcılar neden harekete geçmiyor dediğinde aynı şahıs yani Metin Özkan çıktığı televizyon programlarında devlet suç örgütü liderinin dediğiyle hareket mi eder dedi.


4-Sonrası hepimizin malumu, ödeşmek adettendir. Belki paylaşım yapamayabilirim ancak benim ruhum birçok şeyi yapabilir. Metin Özkan’ın hırsızlık videosunu Yeniçağ tv’ye ulaştırmayı başardığı gibi işin en komik yanı savunmasında ben cebime puro kutusu koydum diyor.
5-Ulan puro kutusu insanın kucağına ancak sığar bir avuca sığar mı? Ulan kaplamalar, seçim öncesine kadar güvenliyiz diye kendinizi rahata almayın varlığıyla onur duyduğum Yılmaz Özdil abi hastalığımla ilgili bir tweet attı diye ona saygısızlık yapmayın sonrasında

6-tüm dünyaya rezil olmuş bir şekilde ortada kalmayın. Bornozlu Korkmaz Karaca hasta olduğumu duyunca benimle ilgili dalga geçmiş. Kıymetli kardeşlerim, bu şahıs muhabbet tellallağının haricinde namus sahibi bir insan da değildi. Abi diye hitap ettiği, yaş itibarıyla

7-şu an bilinmese de geçmişin saygın isimlerinden biri olan abi diye hitap ettiği yaşlı bir insanın genç karısıyla ilişki yaşamaktadır. İhanete uğrayan bu şahsın karısına saygım yok ancak bu yaşlı beyefendi üzülmesin diye tüm hikayeyi size söylemeyeceğim.

8-Ulan muhabbet tellalı ulan namussuz Korkmaz Karaca, sana yukarı Üçevler Mahallesi Cevizlidere Caddesi demem yeterli olur mu? Ya da diğer buluşma yeriniz ümit koy Angora Ferahevler Caddesi desem sana çok şey anlatır herhalde. Bir adreste beş kere buluştunuz.

9-Diğerinde altı kez. Namusunuz yok lan sizin. Ulan namustan bahsedersiniz namusunuz yok LGBT’li bireyleri aşağılarsınız onlardan daha çok bu işlere yatkınsınız. Birçok arkadaşınız onlardan bu işlere daha çok yatkın. Kasetler bendee

10- Yüce Allah’a yemin olsun seçim öncesinde size cehennemi bu dünyada yaşatacam. Hastaneye gittim diye benle dalga geçtiniz, hastayım diye tweet atan Yılmaz Özdil abiye bile kötü laf söylediniz. Ulan sizi deli edecem ama bu sefer tedavi etmeyecem.

11-Deli olacaksınız ve hayatınızın geri kalanında hep rezil olacaksınız. Sizi köçek gibi oynatacam. Lan tırrikler, lan kaplamalar, lan kucakoğlanlar görüşeceğiz lan görüşeceğiz.

 

twitter takip