Sedat Peker'den Cem Küçük'e: Sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin

Sedat+Peker%E2%80%99den+Cem+K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%E2%80%99e:+Sen+de+Paramount+Otel%E2%80%99in+bele%C5%9F%C3%A7i+sakinlerindensin
ABONE OL

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, Paramount Otel’de kaldığını iddia ettiği Cem Küçük il ilgili de paylaşımlarda bulundu.

Peker, Cem Küçük ’ün yurt dışına kaçan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’a ait olan Paramount Otel’de kaldığını ve Küçük’ün haber yapmak için birtakım kişilerden para aldığını iddia etti.

Diğer yandan, Küçük ile ‘uğraşmaya’ devam edeceğini söyleyen Peker, “Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.” ifadelerini kullandı.

ADVERTISING

Sedat Peker’in sosyal medyadan paylaştığı mesajlar:

1- Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

2-Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

3-cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya... Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım.

4-Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

5-Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

 

 

twitter takip