Şarkıcı Fedon: Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti

%C5%9Eark%C4%B1c%C4%B1+Fedon:+Kanser+oldum,+b%C3%B6bre%C4%9Fimin+yar%C4%B1s%C4%B1+gitti
ABONE OL

Taverna müziğinin efsane isimlerinden, usta müzisyen Fedon, son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarını katıldığı televizyon programında anlattı. Fedon, 'Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti' dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Magazin D Pazar' programına konuşan 77 yaşındaki şarkıcı Fedon, son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarını ilk kez anlattı. Son iki yılını kanser ile mücadele ile geçirdiğini belirten Fedon 'Artık hastalıklar arttı. Eski model bir arabanın önce kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır. Bunları bekleyen bir insanım, olacak bunlar... Yaşımdan dolayı çok hastalıklar geldi, direniyorum' dedi.

'Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti'

Fedon, sözlerine 'Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti... Ama ölümden korkmuyorum. Zeki Müren'in çok güzel derdi 'Ölüm varken ben yokum, ben varken ölüm yok.' Sürünmeyeyim başka hiç bir şey istemiyorum. Ölüm Allah'ın emri. Her gece dua ediyorum 'Allah'ım çocuklarımın sağlığını ver, beni de ele güne muhtaç etme, süründürmeden canımı al...' İnsan et ağırdır, çok zor bir şey' diye devam etti.

twitter takip