Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz arasında yeni gelişme: 'Beni tehdit etti'

Ozan+G%C3%BCven+ve+Deniz+Bulutsuz+aras%C4%B1nda+yeni+geli%C5%9Fme:+%E2%80%99Beni+tehdit+etti%E2%80%99
ABONE OL

Deniz Bulutsuz'un kendisini darp ettiğini söylediği oyuncu Ozan Güven, Bulutsuz'un da kendisini rezil etmekle tehdit ettiğini ifade etti. İkili, birbirleri hakkında uzaklaştırma kararı aldı.

Ünlü oyuncu Ozan Güven ve sevgilisi Deniz Bulutsuz arasında dün ortaya atılan darp iddialarının ardından yeni gelişmeler yaşandı. Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven, birbirleri hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. 
 
Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Güven’den dayak yediğini söyleyen Bulutsuz, bayıldıktan sonra da şiddetin devam ettiğini öne sürdü. Güven ise Bulutsuz’un saldırısına uğradığını iddia ederek “Beni kariyerimi bitirmekle tehdit etti” dedi.
 
Şu sıralar Star TV'de yayınlanan 'Babil' dizisinde rol alan oyuncu Ozan Güven ve sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un ilişkisi olaylı bitti.
 
İddiaya göre; 45 yaşındaki oyuncu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle 13 Haziran’da Levent’teki evinde kavga etti. Güven’in kendisini dövdüğünü öne süren Bulutsuz, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu. 
 
Avukatı aracılığıyla korunma talebiyle dilekçe veren genç kadın, baygınlık geçirdikten sonra da Güven’in şiddeti sürdürdüğünü iddia etti. Dilekçede “Bulutsuz, Güven’in taşkınlıklarına tepki verince şiddet görmüştür. Yüzünde ve vücudunda morluklar oluşmuştur” denildi.
 
FOTOĞRAFLARI SAVCILIKTA!
 
Mahkeme, Ozan Güven’in 2 ay süreyle mağdura yönelik şiddet tehdidi, hakaret ve aşağılamayı içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, ayrıca iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesi ve bulunduğu konuta yaklaşmamasına karar verdi. Daha sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak “darp” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlamasıyla Güven’den şikâyetçi olan Bulutsuz, şiddet gördüğüne dair fotoğrafları da savcılığa delil olarak sundu.
 
Deniz Bulutsuz sosyal medyadan şu açıklama yaptı:
 
“Ozan Güven tarafından kendi evinde 1 saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kast eden, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven’e karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım.”
 
 
OZAN GÜVEN: "BEN SALDIRIYA UĞRADIM"
 
Ozan Güven de Deniz Bulutsuz’dan şikâyetçi oldu ve uzaklaştırma kararı aldırdı. Oyuncunun İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ve İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede şu ifadelere yer verildi:
 
“Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’i ‘Sen benden ayrılıyorsun, ben de seni rezil edeceğim’ diyerek tehdit etmiştir. Müvekkilimiz olay gecesi yaşadıklarını ve evde saldırıya uğramasını hâlâ atlatamamıştır. Fiziken ve ruhen travma yaşamıştır. Bulutsuz müvekkilimize gerçek dışı açıklamalarla kariyerini bitirme tehdidinde bulunmuştur.” Güven, şiddet gördüğüne ilişkin fotoğrafları da mahkemeye sundu. Mahkeme, Deniz Bulutsuz hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı verdi.
twitter takip