Merve Boluğur'dan Cardi B'ye 'Nurbanu' cevabı: 'Oyunculuk becerilerimin süper bir kanıtı'

Merve+Bolu%C4%9Fur%E2%80%99dan+Cardi+B%E2%80%99ye+%E2%80%99Nurbanu%E2%80%99+cevab%C4%B1:+%E2%80%99Oyunculuk+becerilerimin+s%C3%BCper+bir+kan%C4%B1t%C4%B1%E2%80%99
ABONE OL

Muhteşem Yüzyıl dizisi paylaşımlarıyla bilinen Amerikalı şarkıcı Cardi B'ye Bergüzar Korel'den sonra bir cevap da, nefret ettiğini söylediği Nurbanu karakterini canlandıran Merve Boluğur'dan geldi. Bergüzar Korel de, geçtiğimiz günlerde Halit Ergenç paylaşımı yapan şarkıcıya 'O benim kocam' şarkısıyla esprili bir paylaşım yaparak cevap vermişti.

Dünyaca ünlü Amerikalı rap yıldızı Cardi B. Muhteşem Yüzyıl dizisi hayranlığı ile biliniyor. 
 
Sosyal medya hesabından sık sık Muhteşem Yüzyıl paylaşımları yapan Cardi B son olarak ise dizideki Nurbanu Sultan karakterinden nefret ettiğini yazmıştı. Ünlü şarkıcıya, Nurbanu'ya hayat veren Merve Boluğur'dan cevap geldi.
 
Muhteşem Yüzyıl dizisi izlediğini ve günde 5 bölüm bitirdiğini söyleyen dünyaca ünlü rapçi Cardi B, sosyal medya hesabından diziyle ilgili yeni bir paylaşım yaptı. 
 
Cardi B, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Nurbanu karakterinden nefret ettiğini söyledi.
 
 
Muhteşem Yüzyıl dizisinin Nurbanu karakterinden nefret ettiğini paylaşan dünyaca ünlü rapçi Cardi B'ye, Nurbanu'yu oynayan oyuncu Merve Boluğur'dan yanıt gecikmedi. 
 
Boluğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Oyunculuk becerilerimin süper bir kanıtı" dedi.
 
Cardi B. daha önce de, Halit Ergenç paylaşımı yapmıştı. Bu paylaşıma Ergenç'in eşi Bergüzar Korel'den de "O benim kocam" şarkısıyla esprili bir cevap gelmişti.
 
 
 
 
twitter takip