Kıvanç Tatlıtuğ ve eşine ölüm tehdidi: 'Hazar Ergüçlü'yü getirin'

K%C4%B1van%C3%A7+Tatl%C4%B1tu%C4%9F+ve+e%C5%9Fine+%C3%B6l%C3%BCm+tehdidi:+%E2%80%99Hazar+Erg%C3%BC%C3%A7l%C3%BC%E2%80%99y%C3%BC+getirin%E2%80%99
ABONE OL

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi, oyuncu Hazar Ergüçlü'nin hayranı olduğu söylenen bir kişi tarafından tehdit mesajları aldıklarını belirterek mahkemeye başvurdu. Söz konusu şahıs hakkında Ergüçlü'nün menajerlik şirketinden de açıklama geldi.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı olan eşi Başak Dizer, Sinan Altıntaş adlı bir şahsın kendilerini ölümle tehdit ettiğini belirtip suç duyurusunda bulundu.
 
Söz konusu kişinin, Tatlıtuğ'un eski rol arkadaşı oyuncu Hazar Ergüçlü'yü de tehdit ettiği ortaya çıktı.
 
Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre;  Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.
 
Mahkemeye verilen dilekçede, Sinan Altıntaş’ın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğunu dile getirdiği anlatıldı.
 
Çiftin avukatı dilekçede, “Sinan Altıntaş, kız arkadaşı olduğunu öne sürdüğü Hazar Ergüçlü’yü getirmelerini istemiştir. Ancak Hazar Ergüçlü’yü kendisine götürmeleri halinde ölümden kurtulabileceklerini ısrarla söylemiştir. Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Hazar Ergüçlü’yü tanımamaktadır. Sinan Altıntaş’ın ailesi, oğullarının akli dengesinin yerinde olmadığını ve Tatlıtuğ çiftine şikâyetlerinden vazgeçmelerini söylemiştir. Sinan Altıntaş’ın ölüm tehditlerine devam etmesi üzerine ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur. Korunma kararı verilsin” dedi.
 
BİR AY YAKLAŞAMAYACAK!
 
Mahkeme Sinan Altıntaş’ın 1 ay süreyle Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bulunduğu konuta ve işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine hükmetti.
 
Öte yandan; Hazar Ergüçlü’nün fanı olduğu iddia edilen söz konusu şahısla ilgili ünlü oyuncunun menajerlik ajansı şu açıklamayı yaptı:
 
Hazar Ergüçlü, söz konusu şahsı hiç tanımamaktadır. Bu şahısla ilgili bilinen, zaman zaman yakın çevresine mesajla ulaşarak tehditkar yaklaşımlar göstermesinden ibarettir.”
 
Kıvanç Tatlıtuğ ve Hazar Ergüçlü 'Kuzey-Güney' dizisinde rol almıştı.
 
twitter takip