Kılıçdaroğlu'ndan, 'İmamoğlu' yorumu: Başarı, kendisinin bireysel başarısı değil, başarı İstanbul'un başarısı

K%C4%B1l%C4%B1%C3%A7daro%C4%9Flu%E2%80%99ndan,+%E2%80%99%C4%B0mamo%C4%9Flu%E2%80%99+yorumu:+Ba%C5%9Far%C4%B1,+kendisinin+bireysel+ba%C5%9Far%C4%B1s%C4%B1+de%C4%9Fil,+ba%C5%9Far%C4%B1+%C4%B0stanbul%E2%80%99un+ba%C5%9Far%C4%B1s%C4%B1
ABONE OL

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla birlikte kameraların karşısına geçti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte bazı çalışmaları yerinde inceledikten sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Ekrem İmamoğlu ile kameralar karşısına geçen Kılıçdaroğlu'nun sözleri dikkat çekti.

"İMAMOĞLU'NU YÜREKTEN KUTLUYORUM"

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımızın yaptığı bazı çalışmaları alanda izledik. Bütün engellemelere rağmen, Belediye Başkanımız engelleri aşıp, İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Hepinizin huzurunda kendisini yürekten kutluyorum" diyen Kılıçdaroğlu'nun bundan sonraki cümlesi ise dikkat çekti.

"BAŞARI, KENDİSİNİN BİREYSEL BAŞARISI DEĞİL"

"Başarı, kendisinin bireysel başarısı değil, başarı İstanbul'un başarısı" diyen Kılıçdaroğlu, "Hizmet İstanbul'a veriliyor, İstanbullulara veriliyor. İstanbul'un ciddi bir tarihi dokusu var. Bu tarihi dokuyu ortaya çıkarmak için de olağanüstü çaba harcıyor. Orada da bazı engellemeler var. Ama ne olursa olsun, tüm engelleri aşıp İstanbullulara hizmet etmenin güzelliğini yaşıyoruz hep beraber. Ben de bu bahar gününde buna tanık oldum." dedi.

KILIÇDAROĞLU MESAJ MI VERMEK İSTEDİ?

CHP liderinin İmamoğlu'yla ilgili sözleri gündem yarattı. Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı için ismi geçen İmamoğlu'na bir mesaj mı vermek istediği merak konusu oldu.

twitter takip