Halk TV'deki kriz büyüdü! Kanalın ünlü ekran yüzünden ayrılık mesajı

Halk+TV%E2%80%99deki+kriz+b%C3%BCy%C3%BCd%C3%BC%21;+Kanal%C4%B1n+%C3%BCnl%C3%BC+ekran+y%C3%BCz%C3%BCnden+ayr%C4%B1l%C4%B1k+mesaj%C4%B1
ABONE OL

Halk TV Ankara haber müdürü Umut Yertutan geçtiğimiz günlerde istifa etmiş, Halk TV yönetiminin Ankara büroyu kapatma kararı aldığı öğrenilmişti. Kanalın şimdi de İstanbul ofisinde deprem yaşandı.

Halk TV'nin ilgiyle izlenen programlarından Açıkça'yı hazırlayıp sunan Gökmen Karadağ, sosyal medyadanyaptığı paylaşımla ayrılık sinyali verdi. Karadağ, Twitter'dan sitem dolu paylaşımlarda bulundu.

İlk tweetinde, "Demir alma vakti yaklaşıyor meçhule doğru…" diye yazan Karadağ, bir sonraki tweetinde, "Emeğimize emek katan değer katan anlam katan ve en önemlisi neden katan ama hafızası da gayet güçlü olan tüm dostlara selam olsun" ifadelerini kullanan Gökmen Karadağ, sözlerine şöyle devam etti: “Hoşça kalın dostlarım. Katkınız için desteğiniz için umudunuz için çok teşekkürler. Hiçbiri boşa gitmedi merak etmeyin. Gerçek eninde sonunda kazanacak bu ülkede ama o zafer döneme göre kalıba girenlerin zaferi olmayacak.”

İşte, Karadağ'ın paylaşımları:

twitter takip