Hadi Özışık açıkladı: Süleyman Özışık mesleğini bıraktı

Hadi+%C3%96z%C4%B1%C5%9F%C4%B1k+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1:+S%C3%BCleyman+%C3%96z%C4%B1%C5%9F%C4%B1k+mesle%C4%9Fini+b%C4%B1rakt%C4%B1
ABONE OL

Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık'ın nerede olduğu sorularına dair yaptığı açıklamada 'Süleyman Özışık mesleğini bıraktı' dedi.

İnternethaber sitesinin kurucusu Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık'la ilgili dikkat çeken açıklamlarda bulundu.

Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık "Süleyman Özışık nerede?" sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, Youtube kanalında şöyle konuştu:

Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık "Süleyman Özışık nerede?" sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, "Hep bana soruyorsunuz 'Süleyman Özışık nerede?' diye. Ben size söyleyeyim nerede olduğunu; Süleyman Özışık mesleğini bıraktı kardeşim. Biliyor musunuz, en zor zamanlarda savunduğu ve uğrunda herkesin hedefi haline gelen Süleyman Özışık, Sedat Peker gündeme getirdi diye herkes arkasını ona döndü ve bir tek kişi, 'Kardeş sen bize lazımsın demedi.

Süleyman Özışık'a "Geç ekranın karşısına konuş" dediğini de belirten Hadi Özışık sözlerine şöyle devam etti:

"Bana tepki gösterdi 'Ağabey, dedi; ben ne konuşayım ya! Ben bir davaya gönül vermişim... Ben kendimi ortaya koymuşum, bu sol cenahtaki kesimin bana saldırı sebebi bu... Peki kim var şu anda yanımda, dedi."

twitter takip