Gözde Atasoy, Cnn Türk'ten ayrılığını bu şekilde duyurdu!

G%C3%B6zde+Atasoy,+Cnn+T%C3%BCrk%E2%80%99ten+ayr%C4%B1l%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1+bu+%C5%9Fekilde+duyurdu%21;
ABONE OL

Deneyimli haberci Gözde Atasoy, 9 yıldır görev yaptığı kurum ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Cnn Türk'ün ünlü ekran yüzlerinden Gözde Atasoy Kökçü, bugün son yayınını yaparak görevinden ayrıldı.
 
Kanal ile yolları ayrılacağı bir süredir medya kulislerinde konuşulan Kökçü, ayrılığı hakkında sosyal medya hesabından da bir açıklama yaptı.
 
Görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını belirten Kökçü, Doğan medya ve sonrasında kanalın satıldığı Demirören Medya grubunun yöneticilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
 
Gözde Atasoy Kökçü mesajında; bir dönem haftasonu haberlerini sunduğu Kanal D'deki koltuğuna oturmasına vesile olan ve 2013 yılında hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ı da andı. 
 
Ünlü haberci "İçim kıpır kıpır. Yeniden başlamanın o tatlı heyecanını çok özlemişim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğimle" diyerek yakında tekrar ekranlarda olabileceğinin de sinyallerini verdi.
 
Gözde Atasoy Kökçü mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
Cnn Türk Haber Merkezi'ndeki görevimden bugün itibariyle kendi isteğimle ayrılmış bulunuyorum. 
 
Bu binada yaşadığım sayısız güzel anıyı her zaman kalbimin en özel yerinde taşıyacağım. Arada bir sakladığım yerden çıkarıp, gülümseyerek hatırlayıp tekrar yerine koyacağım...
 
Müsadenizle birlikte geçen 9 yılın ardından bir kaç teşekkürüm de olacak....
 
Bana CNN Türk'ün kapılarını açan çok sevgili İlker Yasin ve henüz yolun çok başındayken "Sana Güveniyorum" diyerek Kanal D Ana Haber koltuğunu teslim eden canım Birand... İyi ki!
 
Uzun yıllar birlikte çalışmaktan sonsuz keyif aldığım Sayın Aydın Doğan, Doğan Ailesi ve de Doğan Medya bünyesindeki tüm yöneticilerim ve mesai arkadaşlarım... Ve Demirören Medya'da birlikte çalışma şansı bulduğum tüm meslektaşlarım...
 
Yaptığım her başarılı yayın sizin sonsuz emeğinizle mümkün oldu. Çok ama çok teşekkür ederim.
 
Ama en büyük teşekkürüm size... Tek başıma simsiyah bir ekrana bakıp konuşurken bana kendimi hiç yalnız hissettirmediğiniz için hepinize tüm kalbimle tek tek teşekkür ederim....
 
İçim kıpır kıpır. Yeniden başlamanın o tatlı heyecanını çok özlemişim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğimle.
 
Hoşçakalın.
 
Gözde Atasoy, programını bitirdikten sonra canlı yayında ise; "Bu benim CNN Türk ekranlarındaki son yayınımdı. Siz değerli izleyicilerimize bunca yıldır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın" diyerek veda etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CNNTu¨rk Haber Merkezi’ndeki go¨revimden bugu¨n itibarıyla kendi istegˆimle ayrılmıs¸ bulunuyorum. Bu binada yas¸adıgˆım sayısız gu¨zel anıyı her zaman kalbimin en o¨zel yerinde tas¸ıyacagˆım. Arada bir sakladıgˆım yerden c¸ıkarıp, gu¨lu¨mseyerek hatırlayıp tekrar yerine koyacagˆım. Mu¨saadenizle birlikte gec¸en 9 yılın ardından bir kac¸ tes¸ekku¨ru¨m de olacak. Bana CNNTu¨rk’u¨n kapılarını ac¸an c¸ok sevgili I·lker Yasin ve henu¨z yolun c¸ok bas¸ındayken “Sana gu¨veniyorum” diyerek Kanal D Ana Haber koltugˆunu teslim eden Canım Birand.. I·yi ki! Uzun yıllar birlikte c¸alıs¸maktan sonsuz keyif aldıgˆım Sayın Aydın Dogˆan, Dogˆan Ailesi ve de Dogˆan Medya bu¨nyesindeki tu¨m yo¨neticilerim ve mesai arkadas¸larım.. Ve Demiro¨ren Medya’da birlikte c¸alıs¸ma s¸ansı buldugˆum tu¨m meslektas¸larım.. Yaptıgˆım her bas¸arılı yayın sizin sonsuz emegˆinizle mu¨mku¨n oldu. C¸ok ama c¸ok tes¸ekku¨r ederim. Ama en bu¨yu¨k tes¸ekku¨ru¨m size.. Tek bas¸ıma, simsiyah bir ekrana bakıp konus¸urken bana kendimi hic¸ yalnız hissettirmedigˆiniz ic¸in hepinize tu¨m kalbimle, tek tek tes¸ekku¨r ederim. I·c¸im kıpır kıpır. Yeniden bas¸lamanın o tatlı heyecanını c¸ok o¨zlemis¸im. En yakın zamanda yeniden bulus¸mak dilegˆimle. Hos¸c¸akalın ♥?

Go¨zde Atasoy Ko¨kc¸u¨ (@gozdeatasoy)'in paylaştığı bir gönderi ()

twitter takip