Eski başhekim Ali Edizer’den, '128 milyar dolar nerede' diye soranlara ölüm tehdidi!

Eski+ba%C5%9Fhekim+Ali+Edizer%E2%80%99den,+%E2%80%99128+milyar+dolar+nerede%E2%80%99+diye+soranlara+%C3%B6l%C3%BCm+tehdidi%21;
ABONE OL

'2. eşi alın' sözleri nedeniyle GATA'daki başhekimlik görevinden uzaklaştırılan Ali Edizer, şimdi de '128 milyar dolar nerede' diye soranlara ölüm tehdidinde bulundu.

Skandal paylaşımı yapan Ali Edizer, "128 milyar dolar nerede" diye soranlara yönelik “Bizim ‘buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, inanın sizden 128 milyara sıra gelmezdi” sözleriyle tehditkar ifadeler kullandı. 

yaptığı ölüm tahdidinin ardından gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabını kilitleyen Edizer, “Şimdi köpek sürüsünün saldırısını bekliyorum ya hesabı kilitleyeyim” dedi. Hemen ardından önceki paylaşımını savunan bir açıklama yaparak “Bunun sıkan ya da dal bir tarafı yok. Siz buharlaştırmaktan neyi kast ettiyseniz biz de aynı dalı aynı frekansta ve skanda size aksettirdik” dedi.

GATA’da görevinden alınan Ali Edizer, menzil tarikatına yakın olduğu iddia edilerek siyasetin gündeminde yer etmiş ve tartışmalara neden olmuştu.

twitter takip