Deniz Bulutsuz'un darp günü çekilen yeni fotoğrafları ortaya çıktı!

Deniz+Bulutsuz%E2%80%99un+darp+g%C3%BCn%C3%BC+%C3%A7ekilen+yeni+foto%C4%9Fraflar%C4%B1+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1%21;
ABONE OL

Şiddet olayı ile günlerdir gündemden düşmeyen Deniz Bulutsuz- Ozan Güven olayında yeni bir gelişme yaşandı. Deniz Bulutsuz'un yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un oyuncu Ozan Güven’in evinde 13 Haziran’da yaşadığı olayın ardından 6-7 saat sonra çekilmiş yeni fotoğrafları ortaya çıktı.
 
Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre; Deniz Bulutsuz’un arkadaşı tarafından çekilen fotoğraflar, Bulutsuz'un olay gecesi yaşadığı dehşeti gözler önüne serdi.
 
Fotoğraflarda Deniz Bulutsuz'un vücudunda çok sayıda morluk, çürük, yara bere bulunurken, yaşadığı olayı arkadaşlarından ve çevresinden gizlediği öğrenildi.
 
Fotoğraflara göre vücudunda çürük olmayan yer kalmayıncaya kadar şiddet gördüğü görülen Deniz Bulutsuz'un güneş gözlüğü ile dolaştığı, kolundaki morlukları gören arkadaşlarının ‘Ne oldu?' sorusuna, “Motordan düştüm” diye cevap verdiği öğrenildi.
 
 
HASTANEYE BİLE GİTMEDİ!
 
Utancından olayı kimseye anlatamadığı ve tedavi için hastaneye gitmeyen Deniz Bulutsuz, olaydan 5 gün sonra Ozan Güven'den şikayetçi olmuştu.
 
Deniz Bulutsuz İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kadına Şiddet Bürosu'na giderek ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında ‘Kasten öldürmeye teşebbüs', ‘Hürriyetten yoksun bırakma' ve ‘Hakaret' uçlarından yargılanmasını istemişti.
 
‘KOMPLO' DEMİŞTİ!
 
Kendi evinde saldırıya uğradığını ve olayın mağdurunun kendi olduğunu belirten Ozan Güven, “Bu olay kendisiyle görüşmeyi kabul etmediğim için bana kurulan bir komplodan ibarettir” demişti.
Ozan Güven, Bulutsuz’un ‘iftira’, ‘hakaret’, ‘tehdit’ ve ‘darp’ suçlarından cezalandırılmasını istemişti.
 
twitter takip