Çocuk kitabında skandal hikaye: Tilki ayıya tecavüz ediyor!

%C3%87ocuk+kitab%C4%B1nda+skandal+hikaye:+Tilki+ay%C4%B1ya+tecav%C3%BCz+ediyor%21;
ABONE OL

Musa Dinç isimli şahsın yazdığı 'Gül ve düşün' isimli çocuk kitabındaki skandal 'tecavüz' hikayesi tepki çekti.

aykiri.com.tr'nin haberine göre; Çocuk istismarı birçok platformda devam ederken, ortaya çıkan bir kitap gündeme bomba gibi düştü. Arı Sanat Yayınevi tarafından yayınlanan ve yazarlığını Musa Dinç isimli şahsın yaptığı "Gül ve Düşün" isimli çocuk kitabında skandal ifadelere yer verildi.

"Gül ve Düşün" isimli kitapta bir tilkinin ayıya tecavüz etmesi anlatılırken, tecavüzü meşrulaştıran ifadelere yer verildiği görüldü.


Kitapta yazılan skandal ifadelerden bazıları şu şekilde:

"Boz Ayı'dan çok çektim, öyle bir şey başına getireyim ki ömrü boyunca unutmasın. En iyi tecavüz! Namusunu beş paralık edeyim!

Kurnaz Tilki, Boz Ayı'nın arkasına geçmiş ve çirkin emellerine kavuşmuş. Boz Ayı'nın da bakireliği son bulmuş.

Gerdekten çıkmış damat misali gibi, gerine gerine göğsünü kabartarak böğürtlenler arasından çıkmış...

"Boz Ayı, randevu evine düşmüş fahişeler gibi, kendi kendine içlenerek mırıldanmış: "Bekaretim gitti, namusum beş paralık oldu! Hangi yüzle ayı alemine çıkacağım (?) Damgayı yedim bir kere! Boz Ayı yerine Fahişe Boze Ayı derlerse işte o zaman..."

İMZA GÜNLERİ DÜZENLEMİŞ

Tam 4 baskı yapan kitabın yeni baskıları için matbaada basılmaya devam ettiği ortaya çıktı. Musa Dinç'in skandal ifadelerin yer aldığı kitap için birçok çocukla imza günleri düzenlediği görüldü.

KİTABIN YAZARI "ERDEMLİ DAVRANIŞ SERGİLEYEREK ÖZÜR DİLEDİM" DEDİ

Musa Dinç ise sosyal medya hesabından tepkiler üzerine açıklamada bulundu.

Dinç, "Erdemli bir davranış sergileyerek özür diledim, kitap satış dışı tutuldu; yayınevi ve benim elimde olanları imha ettik. Hakaret ve küfürler suç teşkil ediyor.  Beni tanıyan ve bilenler nasıl bir insan olduğumu herkes biliyor" ifadelerini kullandı.

twitter takip