Ceylan Ertem koronavirüse yakalandı!

Ceylan+Ertem+koronavir%C3%BCse+yakaland%C4%B1%21;
ABONE OL

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Ceylan Ertem, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu. İlaçlarına yeni başladığını belirten Ertem, "Doktorum 5. günümde olduğumu düşünüyor" dedi. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan 39 yaşındaki Ceylan Ertem, takipçilerini de uyardı.

'TEST SONUCUM POZİTİF'

Ertem, "İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Covid 19 test sonucum pozitif çıktı dostlar. Maskemi çıkarmamama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma 1 saat evvel başladım. 5. günümde olduğumu düşünüyor doktorum" dedi.

Şarkıcı, "Doktor hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım söylendi. Hastanelerdeki hemşireleri doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim" diye devam etti.

'LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OLUN'

Ceylan Ertem, sözlerini "Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi... Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin’ diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi. Diyebileceğim tek şey lütfen çok çok dikkatli olun" diye noktaladı.

twitter takip