Cem Seymen'den İHA muhabirine: Sapık gazeteci bozuntusu

Cem+Seymen%E2%80%99den+%C4%B0HA+muhabirine:+Sap%C4%B1k+gazeteci+bozuntusu
ABONE OL

Edirne’de İHA muhabiri olarak çalışan Koray Ustabaşı'nın, bir köpeği başından 4 el ateş ederek öldürmesi infial yarattı. CNN Türk’ün ünlü ekran yüzü Cem Seymen de olaya tepki gösterdi.

İhlas Haber Ajansı (İHA) Edirne muhabiri Koray Ustabaşı, bir köpeğe 4 el ateş ederek başından vurdu. Canice katledilen köpeğin görüntüleri, sosyal medyada infial yarattı.

CNN Türk ekranlarında ekonomi ve finans haberlerini sunan ünlü ekran yüzü Cem Seymen de sosyal medya hesabından olaya tepki gösterdi.

Seymen, ‘’Dört kez, tam 4 kez ateş ederek yavrularını emziren köpeği acımadan öldüren bu sapık gazeteci bozuntusu Koray Ustabaşı'nın sözleşmesini fesh etmeyen @ihacomtr suça ortak olur.’’ İfadelerini paylaştı.

Cem Seymen şunları söyledi:

‘’Edirne @ihahaber muhabiri, mesleğin yüz karası bu cani, sapık katili cezalandırın. İhlas Haber Ajansı bu gözü dönmüş psikopatı kadrosunda tutacak mı? @TBMM hayvan hakları yasasını çıkarmıyor, bu cinayetleri cesaretlendiriyor. Toplum vicdanında sen mahkumsun Koray Ustabaşı.

‘’SAPIK GAZETECİ BOZUNTUSU’'

Dört kez, tam 4 kez ateş ederek yavrularını emziren köpeği acımadan öldüren bu sapık gazeteci bozuntusu Koray Ustabaşı'nın sözleşmesini fesh etmeyen @ihacomtr suça ortak olur. Merhametsizliğe sıfır tolerans göstermenizi bekliyoruz. Bir haber ajansı olarak açıklama yapmanız şart!

NE OLMUŞTU?

Edirne'nin Karaağaç Mahallesi'nde bir köpek, gazeteci Koray U. tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü.

Edirne'nin Karaağaç Mahallesi'nde bir köpek, gazeteci Koray Ustabaşı tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Köpeği daha sonra çöp konteynerinin içine atan Ustabaşı gözaltına alındı.

Sosyal medyadan açıklama yapan Koray Ustabaşı, kendi köpeği ve çocuğuyla birlikte gezdikleri sırada bisikletteki çocuğuna sokak köpeğinin saldırdığını ifade etti.

 

"HAVLIYOR DİYE VURARAK KATLETTİ!”

Gazeteci Zülal Kalkandelen ise yaşanan bu durumu sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösterdi.

Kalkendelen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Edirne iha ajansı muhabiri Koray Ustabaşı, sokakta havlıyor diye dört yavrusu olan bir sokak köpeğini başından tüfekle vurarak katletti! Yasayı geciktirdiğiniz her gün birçok can vahşice öldürülüyor ve katiller cezasız dolaşıyor! Mustafa Yel, Mustafa Sentop"

twitter takip