Bergüzar Korel haberi kendisi yazdı, magazincileri iğneledi: 'Doğum kilolarından kurtulamadı '

Berg%C3%BCzar+Korel+haberi+kendisi+yazd%C4%B1,+magazincileri+i%C4%9Fneledi:+%E2%80%99Do%C4%9Fum+kilolar%C4%B1ndan+kurtulamad%C4%B1+%E2%80%99
ABONE OL

Bergüzar Korel, Instagram hesabından paylaştığı tatil fotoğrafına yazdığı notla gazetecilerin yeni doğum yapan ünlü kadınlar için kullandığı ifadeleri iğneledi.

Geçen Mart ayında ikinci oğlu Han'ı dünyaya getiren ünlü oyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabından hem esprili hem de iğneleyici bir paylaşımda bulundu.
 
Bergüzar Korel, yeni doğum yapan ünlü kadınlar için kullanılan "Doğum kilolarından kurtulamadı" gibi ifadelerin yer aldığı haberleri eleştirdi. 
 
Korel, söz konusu tarzda haberlerde yer alan cümlelerin bulunduğu bir haberi kendisi yazarak, tekne turundan paylaştığı bikinili fotoğrafın altına not olarak ekledi.
 
Bergüzar Korel, "Sizleri yormak istemedim… İyi yazlar olsun" diyerek bitirdiği paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
 
Bergüzar Korel bikinili YAKALANDI!
 
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti!
 
4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı.
 
Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı.
 
Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı.
 
Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel’i görenler “eski halinden eser yok” demekten kendilerini alamadılar.
 
Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel’in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz.
 
twitter takip