Ayşenur Arslan: Bana, 'Akif Beki’den özür dile , yoksa program yok' dediler!

ABONE OL

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programı Gör Beni'nin yeni konuğu gazeteci-yazar Ayşenur Arslan oldu.

Halk TV ekranlarındaki Medya Mahallesi programının sunucusu Ayşenur Arslan, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da sunduğu ‘Gör Beni’ programına konuk oldu.

2009-2010 yıllarında Ergenekon, Oda TV ve Balyoz davaları başladığında Kanal D Haber’de çalıştığını anımsatan Arslan, orada çok tuhaf olaylarla karşı karşıya kaldığını söyledi.

Yalçın Küçük’ü 1976’dan beri tanıdığını kaydeden Arslan, ‘’İşkenceden ben sorumluydum’’ diyen Hanifi Avcı’nın Küçük’le birlikte aynı dosyadan içeriye girmesini anlamlandıramadığını vurgulayarak, o dönem hayatının en zor zamanlarını yaşadığını belirtti.

Bu dönemlerden sonra Medya Mahallesi programının ortaya çıktığına işaret eden Arslan, Balyoz, Ergenekon, Oda TV davalarıyla ilgili çıkan haberlere engel olmaya çalıştığını söyledi. FETÖ’ye çok rahatsızlık verdiğini öne süren Arslan, Kanal D’den bu süreçte ayrılarak Medya Mahallesi programını yapmaya başladığını anlattı.

Daha sonra Akif Beki ile çok zor zamanlar geçirdiğini vurgulayan Arslan, ‘’Bana, Akif Beki’den özür dile dediler. Ben de özür dileyecek bir şey yapmadığımı söyledim. Özür dilemezsen program yok dediler. İyi siz bilirsiniz dedim. Öyle de bir maceraydı. Ama ben TRT’den de kovularak başladığım için çok da umurumda olmadı hiçbir şey’’ ifadelerini kullandı.

twitter takip