AK Parti'de istifa!

AK+Parti%E2%80%99de+istifa%21;
ABONE OL

AK Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Selman Avcı, işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek görevinden istifa etti.

2021 yılının Şubat ayında AK Parti Konya Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Murat Koru'nun yerine Mustafa Selman Avcı getirilmişti. Mustafa Selman Avcı, göreve getirilmesinin üzerinden henüz 1 yıl geçmesinin ardından görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İş yoğunluğu

Sözcü'nün haberine göre, sosyal medya hesabından istifasına ilişkin açıklama yapan AKP'li Avcı, “Uzun zamandır farklı kademelerinde görev yaptığım partimizde, son olarak liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle görevlendirildiğim ve süredir icra ettiğim AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini iş yoğunluğum nedeniyle bırakıyorum.

‘Tevazu, samimiyet ve gayret' anlayışını en derinimize nüfuz ettirmek, daha iyi bir parti anlayışı ve daha çok çok gönle dokunmak amacıyla yola çıktığım bu aktif siyaset hayatında artık olamayacak olsam da AK davamıza destek olmaya devam edeceğim” ifadelerine yer verdi.

twitter takip