Ahmet Hakan 'Asla yapmam' demişti ama... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağına binecek!

Ahmet+Hakan+%E2%80%99Asla+yapmam%E2%80%99+demi%C5%9Fti+ama...+Cumhurba%C5%9Fkan%C4%B1+Erdo%C4%9Fan%E2%80%99%C4%B1n+u%C3%A7a%C4%9F%C4%B1na+binecek%21;
ABONE OL
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yurt dışı seyahatlerine eşlik eden gazetecilere Hürriyet yazarı ve CNN Türk programcısı Ahmet Hakan'ın da eklendiği öğrenildi.

T24'den Fatih Karagülle'nin haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yoğun bir diplomasi trafiğine hazırlanıyor. İlk olarak Japonya'da G-20 Liderler Zirvesi'ne katılacak olan Erdoğan, daha sonra Çin ve Bosna Hersek'i ziyaret edecek.

Erdoğan'ın bir hafta sürecek olan yolculuğuna çok sayıda gazetecinin yanı sıra Hürriyet'ten Ahmet Hakan da katılacak.

Konuyla ilgili görüşü alınmak istenen Ahmet Hakan ise T24'ün "İlk kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağını davet edildiğinizi öğrendik, sizden de teyit etmek istedik, bilgi verir misiniz" sorusuna, "Bunun bir haber değeri mi var" karşılığını verdi. Hakan, T24 editörünün "Teyit etmek istiyoruz" yanıtı üzerine, "İnternet sitelerine konuşmuyorum" dedi.

"Asla ve kata uçağına binmem"

Ahmet Hakan 15 Ocak 2016 tarihinde Hürriyet'te yayımlanan yazısında, "Tayyip Erdoğan’ın ya da Ahmet Davutoğlu’nun uçağına asla ve kata binmeyeceğim" demişti.

twitter takip