Koç Holding'in internet sitesi yenilendi!

Ko%C3%A7+Holding%E2%80%99in+internet+sitesi+yenilendi%21;+
ABONE OL

Koç Holding, kurumsal web sitesi koc.com.tr’yi Topluluğun dünya meselelerine bakış açısı ve global duruşu ışığında yeniledi.

Koç Holding, kurumsal web sitesi koc.com.tr’yi paydaşlarının beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak yeniledi. Ana faaliyet alanlarını öne çıkaran bir sanayi devi algısı yerine, Koç’un dünya meselelerine bakış açısının ön planda tutulduğu bir tasarım dünyası tercih edilerek, Topluluğun savunuculuğunu yaptığı değerlerin altı çizildi. Koç Holding’in Kurucusu Vehbi Koç’un “En önemli sermayem insan kaynağımdır” felsefesinden hareketle Topluluğun insanı merkeze alan yaklaşımı sitenin tüm detaylarına yansıtılırken, yatırımcıların ulaşması gereken bilgilerin en hızlı ve doğru şekilde aktarıldığı kapsayıcı bir yapı oluşturuldu.

Yenilenen koc.com.tr’de “Geleceğe.Birlikte” yaklaşımının dört ana kulvarı olan iş, insan, toplum ve dünya konu başlıkları altında, Topluluk şirketlerinden sürdürülebilirlik alanındaki iyi örnek uygulamalarına geniş yer verilirken, Topluluk şirketlerinin faaliyet alanlarına ilişkin sektörel haberler de sitede yer alıyor. Koç Topluluğu’nun toplumsal ve ekonomik kalkınmaya sunduğu katkının bir göstergesi olarak eğitim, sağlık, spor, kültür-sanat gibi Topluluğun dokunduğu pek çok alana ilişkin bilgiye de web sitesinden ulaşılabiliyor. Koc.com.tr’nin Medya Merkezi bölümünden ise Koç Topluluğu’na ilişkin güncel haberler, basın bültenleri, Topluluğun kurumsal yayını olan Bizden Haberler dergisinin sayıları, özel ekleri ve canlı yayınları, görsel ve videolarla zenginleştirilmiş yepyeni bir formatta takip edilebiliyor.

 

twitter takip