TIME'ın kapağında virüs yayan Trump, bu hafta sonu iki miting yapmayı planlıyor!

TIME%E2%80%99%C4%B1n+kapa%C4%9F%C4%B1nda+vir%C3%BCs+yayan+Trump,+bu+hafta+sonu+iki+miting+yapmay%C4%B1+planl%C4%B1yor%21;
ABONE OL

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedavisi görmeye devam eden ABD Başkanı Donald Trump, yeni test sonuçlarını açıklamayı reddederken cumartesi günü Florida'da bir miting yapabileceğini ifade etti.

Perşembe akşamı açıklamalarda bulunan Trump, "Sanırım cumartesi akşamı mümkün olursa bir miting yapacağız. Bunu hazırlanacak vaktimiz olursa yapacağız" dedi.

ABD Başkanı, Florida'dan sonra pazar günü Pennsylvania'da bir miting düzenleyebileceklerini söyledi.

Fox Nex'tan Sean Hannity, ABD liderine bu hafta Koronavirüs testi yaptırıp yaptırmadığını; yaptırdıysa da sonucun ne olduğunu sordu. Trump, bu soruyu cevapsız bırakırken kullandığı deneysel ilaçları övdü.

Trump'ın söyleşi sırasında sesinin sıkça çatallaştığı ve öksürmek için durduğu görüldü.

TIME DERGİSİNE KAPAK OLMUŞTU!

ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüse yakalanması ve Beyaz Saray'da birçok kişide virüs tespit edilmesini Amerikan Time dergisi kapağına taşıdı.

Time dergisinin dikkat çeken kapağında, Beyaz Saray'ın koronavirüs yaydığı vurgulandı. Kapak, derginin Twitter hesabından, "Donald Trump'ın Kovid-19'a yakalanması onu kişisel ve siyasi zayıflığıyla yüzleşmeye zorluyor" başlığıyla paylaşıldı.

ABD Başkanı Trump'ın koronavirüs salgını yönetme sürecindeki tavırları ve zayıf görünmemeye çalışması eleştirildi.

 

twitter takip